Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

Nosite li ručni sat?

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 349
Odg: Nosite li ručni sat?
« Odgovori #15 u: 13. Kolovoz 2017, 12:17 »
Zanimljivo. Moj otac skuplja džepne satove a i ja sam volio neko vreme to nosit, pogotovo u vojsci jer bih ručne (digitalne plastične sa tržnice) razbio. Ćak sam pokrenuo modu jer su poslije počeli vojnici masovno to nositi, nema bolje fore kao ono kad staneš izvadiš sat na lančiču i pritisneš dugme te se poklopčič otvori. Naravno te sa poklopcem bile su stvarno praktične jer su izdržale vojničke vratolomije na poligonu. Inače prvo sam nosio Omicron na navijanje i poslije još Laurens na bateriju koju na poslu i u gradu stalno nosim. Znaći u 47 godini nosim tek svoj drugi ručni sat što znaći, da je to kvalitet koji traje. Imam i par jevtinih satova iz Lidla i jedan poklonjeni, koje stavljam tek radi zgleda za neke prilike. Inače planiram kupiti jedan sa rimskim brojevima jer mi se sviđa taj izgled.
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

leonhardy

• Istra
  • **
    Peče me jezik
  • 106
  • život je lijep, sa lulom još ljepši
    • bellarte
« Odgovori #16 u: 04. Rujan 2018, 12:15 »
Moj novi rucni sat...treci dan na ruci... :88:
..rođendanski poklon moje bolje polovice..i djece..

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 349
« Odgovori #17 u: 17. Rujan 2018, 20:30 »
RSC Spitfire aviatički stil, odjednom me spopalo i kupio sam taj pilotski sat, koji ima moderan mehanizam na bateriju i neki poseban retro osječaj. Imaju liniju, neki su limited edition a neki označeni brojem i nisu masovno rađeni. U stvari to je startup projekat belgijskog dizajnera... www.rscwatches.com

~~~ Aleš iz Maribora ~~~

jaky1

• Zagreb
  • *
    Peče me jezik
  • 252
« Odgovori #18 u: 07. Listopad 2018, 22:58 »
Stvarno mi se svidja....lijep izbor!!