Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

svijet i nogomet

leonhardy

• Istra
  • **
    Peče me jezik
  • 106
  • život je lijep, sa lulom još ljepši
    • bellarte
svijet i nogomet
« u: 12. Srpanj 2018, 17:57 »
Znam da je ovo lulaški forum..no zar se baš nitko nije sjetio uputiti riječ čestitke  kockastima?!
Živili :88:
..a ja odoh zapalit jednu s najboljim duhanom u čast njima..i cugnut pivce :67:..za  žifce :sherlock2:

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 431
Odg: svijet i nogomet
« Odgovori #1 u: 13. Srpanj 2018, 19:33 »
Ja pratim, ali čekam da bude sve gotovo da se oglasim :flaster:
Kad bude gotovo reći ću zašto...

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 431
« Odgovori #2 u: 15. Srpanj 2018, 21:42 »
Inače me ne zanima nogomet i ne pratim ga. Gledao sam utakmice jedno kad bi reprezentacija igrala neku važniju utakmicu. I zapazio sam da uvijek kada gledam utakmicu, Hrvatska izgubi. Najbolniji porazi koje sam gledao, a koji su mi dobro ostali u sjećanju su onaj od Njemačke 1996. na europskom prvenstvu u Engleskoj, onaj od Francuske u polufinalu svjetskog 1998. i najgori onaj od Portugala 2016.

Ovaj put nisam odgledao nijednu utakmicu, ali nisam mogao ne pratiti, tako da bih samo nakratko upalio TV ili pogledao na internetu koji je trenutni rezultat. Finale sam proveo lutajući ulicama, tako da sada imam žuljeve na nogama. Nisam ni komentirao ništa, ni uživo ni online.

I tako sam baš ja najzaslužniji za ovaj uspjeh :6: a uspjeh je zaista veličanstven :88:

Najbolji smo, najbolji :134:

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.413
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #3 u: 20. Srpanj 2018, 13:26 »
Hahahah, genijalno!
Kako ja vidim, jednu od medalja bi trebali dati tebi :)
Keep it simple!

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 431
« Odgovori #4 u: 20. Srpanj 2018, 15:40 »
Bogme, zaslužio sam!
Moš mislit kako je teško kada pola sata ne čujem ni galamu ni pucnjavu izvana, želim znati rezultat, a ne usudim se upaliti TV. :flaster:
Kod finala sam do samoga kraja mislio da je rezultat 2:1, stalno pogledavao na sat i čekao da čujem petarde za izjednačenje :20:
Cijelo prvenstvo izlazio sam van i išao slaviti tek nakon utakmice i sve utakmice odgledao tek kasnije na snimkama :vatreni:

jaky1

• Zagreb
  • *
    Peče me jezik
  • 252
« Odgovori #5 u: 21. Srpanj 2018, 15:24 »
Kako sam prilikom osiguranja doceka na Trgu upoznao I neke likove iz hns-a....predlozit cu im da ti posalju onu Kalinicevu!

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 431
« Odgovori #6 u: 21. Srpanj 2018, 18:51 »
E da! Uz sve ostale probleme poput žuljeva i medijske blokade, još sam morao strepiti hoće li Kalinić uzeti moju medalju :145: