Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

W.O. Larsen - 1864 Perfect Mixture

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 357
W.O. Larsen - 1864 Perfect Mixture
« u: 11. Studeni 2009, 20:41 »

1864 Perfect Mixture
Brand:    W.O. Larsen
Tin Description:    Consists of carefully selected Virginia tobaccos from the best tobacco fields on three continents. The balanced Virginia tobaccos are blended with fermented Black Cavendish and premium Burley from the USA, Malawi and Mexico.
Country of Origin:    DK  
Curing Group:    Air Cured
Cut:    Coarse Cut
Packaging:    50g Tin

Evo još jedan od Larsonovih dopadljivih aromatika u lijepoj kutijci. (Lijepa je kad utrošiš pola sata na čiščenju od prijetečih naljepnica.) U kesici od zlatne folije fini miris i tanko izrezan duhan smeđe i crne boje, dakle virginija, burley i crni cavendish. Tipična danska mješavina sa finom, ne previše sladunjavom aromom. Opisao bih je kao nekako drveno, sa tonom kakaa i oraha, irish cream, možda tamna čokolada ali kako sam pomenuo nikako sladunjavo. Old Fashioned sličan je ali za nijansu slađi i više mild, a 1864 više hrapav, tamniji, dimljeni. Dobar duhan u svakom slučaju, primjeran posle dobre večere, možda uz neku ljutu domaću ili tamno pivo. Znaći ekskluzivno pakovanje ne znaći samo šminku, već obećava kvalitet i nivo za zahtjevnog pušača.

(Kupljeno u novoj tabakđinici u Jurčičevoj u Mariboru za 16 eura. Ima cigara, tabakera, čajeva, i slično ali malo duhana za lulu. Uzeo sam i jednu cigaru Romeo y Julieta - Romeo No. 1)
« Zadnja izmjena: 11. Studeni 2009, 20:46 od pipeclubsi »
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
Odg: W.O. Larsen - 1864 Perfect Mixture
« Odgovori #1 u: 11. Studeni 2009, 22:59 »
Hvala za recenziju! Ja volim Larsenove duhane i imam i old fashioned, tak da bi valjalo pokušat i ovoga. Koje duhane još imaju u dućanu? 
It's good sportsmanship to not pick up lost golf balls while they are still rolling.--Mark Twain

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.425
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #2 u: 11. Studeni 2009, 23:41 »
SuPer recenzija! U kraju mozga mi je negdje sjecanje da sam ga jednom probao, ali nisam bas ziher. U svako slucaju, nakon ovakvog opisa, definitvno me zanima probati ga (opet).
Keep it simple!

McKurilj

• Osijek
    Čuvar državnog pečata
  • 4.247
    • Piperson
« Odgovori #3 u: 11. Studeni 2009, 23:43 »
Odlično! Hvala za recenziju!
It took Frog Morton four years to perfect this unique blend which is full and yet mild. It is his proudest achievement.

herr Bolto

• Zagreb
  • **
    Peče me jezik
  • 117
« Odgovori #4 u: 12. Studeni 2009, 21:44 »
Meni jedna kutija stoji u ormaru, ali prvo se mora popušit Sundays fantasy  :61: thx na recenziji
It always turns out better then you hoped for

Kova

• Zagreb
  • *
    Lulaš prve klase
  • 2.903
« Odgovori #5 u: 13. Studeni 2009, 07:54 »
Odlična recenzija!
"When anger rises, think of the consequences."
-Confucius

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 357
« Odgovori #6 u: 14. Studeni 2009, 22:55 »
Inače u tom dučanu imaju samo par Sail, Clan i Borkum Riff i još neke, ništa posebno. Ali puno cigara, iznenadili su me. Svakako će brzo propasti, godina dvije i neće ih više biti. Nadam se da griješim.
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 357
« Odgovori #7 u: 23. Svibanj 2012, 22:31 »
Ne griješim, spomenuta prodavaonica više ne postoji  :154:
~~~ Aleš iz Maribora ~~~