Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

London Blend: 1000

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
Odg: London Blend: 1000
« Odgovori #15 u: 28. Srpanj 2014, 12:11 »
Cigarworld je znao imat danpipov hamborger veermaster jeftinije nego dan.
It's good sportsmanship to not pick up lost golf balls while they are still rolling.--Mark Twain

fotoroberto

• Zagreb
  • *
    Bijeli zubi
  • 49
  • žuti zubi, crna duša
    • www.fotoroberto.com
« Odgovori #16 u: 28. Srpanj 2014, 18:02 »
Baš sam poslal zamolbu ovima u danpipe.de da naprave neku reviziju poštarina za Hrvacku...
reko, ima nas, naručili bumo odma kamion duvke...
pa da vidimo kaj buju rekli...

:73:
Robert M

Rip Kirby

• Opatija
    Žuti zubi
  • 676
  • alijas "El Grinta"
« Odgovori #17 u: 28. Srpanj 2014, 18:51 »
Baš sam poslal zamolbu ovima u danpipe.de da naprave neku reviziju poštarina za Hrvacku...

Pisao sam ja odmah čim smo ušli u EU pa su me mrtvo hladno samo uputili na stranicu sa poštarinom...

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
« Odgovori #18 u: 28. Srpanj 2014, 20:57 »
Vaz are zis balkanen not anzrstand?!
I za Slo su imali visoku poštarinu ali su je jedan dan smanjili. Možda jer sam im pustio platu ili dvije. :)
It's good sportsmanship to not pick up lost golf balls while they are still rolling.--Mark Twain

Dinko

• Zagreb
  • *
    Oblak dima
  • 1.108
« Odgovori #19 u: 28. Srpanj 2014, 21:44 »

Pisao sam ja odmah čim smo ušli u EU pa su me mrtvo hladno samo uputili na stranicu sa poštarinom...

Daj javi pliz kada ti napišu što su rekli jer sam ih i ja bio pitao " zar je moguće da je za Kroatien/Croatia shipping 25eura ?" a oni su odgovorili:

"thank you for your email. The shipping costs to Croatia are 25,50 € for every other kilogram and 1,50 € . If you have still any questions do not hesitate to contact us."

Kao da zapravo ih nije previše briga..
Polonius:
Though this be madness, yet there is method in it.

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
« Odgovori #20 u: 28. Srpanj 2014, 21:57 »
Nije to stvar brige nego mentalitet... ako piše 25 onda je za njih logično da je toliko. Ja mislim da to čak nije njihova ideja nego im dhl diktira takve cijene. i za slo je bilo 25 a očigledno smo kasnije pali u 1 zonu pa je od tad bilo 8.
Sad kad ste me zdrmali ću sigurno drugi tjedan poručiti i mogu dofurat do Zg krajem 8, samo mi javite kaj uzmem. Rađe bih od cigarworld jer bih voljeo uzet nove SG.
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj 2014, 21:59 od Cigara »

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.425
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #21 u: 28. Srpanj 2014, 22:00 »
Vec desetak godina uzimam od njih i nikad nisu pokazali apsolutno nikakav interes za smanjiti postarinu. Nekako sumnjam da ce se i sad ista promijeniti :(
Keep it simple!

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
« Odgovori #22 u: 28. Srpanj 2014, 22:09 »
Gledam cigarwold, Poland Portugal i Mađari imaju 25, Italija 20 a Hrvatska i Slo 10... Nije to njihova politika nego Dhl
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj 2014, 22:11 od Cigara »

Rip Kirby

• Opatija
    Žuti zubi
  • 676
  • alijas "El Grinta"
« Odgovori #23 u: 28. Srpanj 2014, 22:48 »
Gledam cigarwold, Poland Portugal i Mađari imaju 25, Italija 20 a Hrvatska i Slo 10... Nije to njihova politika nego Dhl

Dobro pa zar nije DHL jedan isti za cijeli njemačku...? Možda bi ga trebali priupitat i updejtat..?

spori

• Rijeka
    Oblak dima
  • 1.869
« Odgovori #24 u: 29. Srpanj 2014, 13:34 »
Vec desetak godina uzimam od njih i nikad nisu pokazali apsolutno nikakav interes za smanjiti postarinu. Nekako sumnjam da ce se i sad ista promijeniti :(

Da ali cigara je u dve narudžbe naručio koliko ti u tih deset godina. Znaš da klijenti na veliko dobiju i veći popust.... :68:
Sporost je vrlina.