Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

Što upravo slušamo?

Dawor

Žuti zubi
  • 532
Odg: Što upravo slušamo?
« Odgovori #165 u: 30. Prosinac 2010, 18:10 »
Eartha Kitt - I Want To Be Evil

http://www.youtube.com/watch?v=tQ5VaBgXzuM

sesapipes

Lulaš prve klase
  • 2.301
« Odgovori #166 u: 10. Siječanj 2011, 14:25 »
Evo dva kurioziteta: prvi je japanski psihadelicni bend imena "Acid Mothers Temple", grupa jasne inspiracije
sedamdesetih (King Crimson i drustvo, te Terry Riley); za one koji imaju dovoljno strpljenja i radoznalosti
drugi je poljski jazz ironija band simpaticnog imena "Pink Freud". Ceprkajuci po internetu cini se da su napravili
dobar biznis s t-shirt majicama na temu imena benda... :93:

Zem

• **
    Peče me jezik
  • 143
« Odgovori #167 u: 10. Siječanj 2011, 22:10 »
Modern Jazz Quartet, u cast jednom velikom covjeku http://www.jutarnji.hr/bosko-petrovic--umro-legendarni-jazz-glazbenik/916822/  :3:  :3:

Slusao sam gospodina BP-ja jedno pet puta u njegovom klubu, bio je vjencani kum jednom od likova iz MJQ-a. Vise nece svirati svoj "rostilj" u klubu ispod zemlje. Doduse sad vjerojatno objasnjava stvar-dvije Miles Davisu.  :1:

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.433
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #168 u: 11. Siječanj 2011, 08:31 »
Da, također sam imao priliku slušati ga par puta, milina kako je "roštilj" zvučao pod njegovim batićima...

Nek mu je lahka zemlja...
Keep it simple!

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.433
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #169 u: 14. Siječanj 2011, 11:29 »
Keep it simple!

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
« Odgovori #170 u: 14. Siječanj 2011, 11:45 »
To je Slovenski zbor, nisu u špici jer ima kod nas par vrhunskih čak u svjetskom mjerilu ali jesu kreativni. 
It's good sportsmanship to not pick up lost golf balls while they are still rolling.--Mark Twain

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.433
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #171 u: 14. Siječanj 2011, 11:46 »
Da, znam da je Slovenski zbor, ali barem meni je nešto ovako skroz acapella poprilično rijetko za čuti.
Keep it simple!

sesapipes

Lulaš prve klase
  • 2.301
« Odgovori #172 u: 14. Siječanj 2011, 12:02 »
Fino zvuce, a i frontmenice su im super... :1:

sesapipes

Lulaš prve klase
  • 2.301
« Odgovori #173 u: 14. Siječanj 2011, 12:31 »
Preporucam, tko voli kabaretsku muziku tipa linije Brecht-Weil englesku grupu The Tiger Lillies. Mislim da su nedavno
gostovali u Zgu...Meni su mljac...

Dawor

Žuti zubi
  • 532

Zem

• **
    Peče me jezik
  • 143
« Odgovori #175 u: 16. Siječanj 2011, 15:02 »
Gustafe! Jao kako je to dobar bend!

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.433
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #176 u: 17. Siječanj 2011, 08:23 »
Ufff, koje oni fešte rade svake godine za Martinje u Tvornici. U kompi sa Istarskim vinarima, to je tulum do zore  :72:
Keep it simple!

Zem

• **
    Peče me jezik
  • 143
« Odgovori #177 u: 17. Siječanj 2011, 19:31 »
Ufff, koje oni fešte rade svake godine za Martinje u Tvornici. U kompi sa Istarskim vinarima, to je tulum do zore  :72:

Oooo da!!!  :1:  :1:  :1:  Sjecam se da sam jedva cekao jesen i martinje zbog njihovih koncerata. Nakon koncerta van na zimu, a majicu mozes zmikati kolko je znojna. Savrseni koncerti! Drugi najbolji na koncert na kojem sam bio su Gustafi u Tvornici.*  I jos istarska malvazija...

Sto me navodi na off-topic... ta jeb*** Tvornica mi tako uzasno ide na zivce kao prostor! Postoji vec pun Q godina, lokacija, velicina i oblik dvorane su savrseni... ali zasto pobogu ne uloze koju kunu i ne ugrade ventilaciju?!? Pa u 21. stoljecu zivimo, alo?!? Ljude smo poslali na Mjesec! Kolko komplicirano moze biti dodavanje jos dvije-tri cijevi s ventilatorima na jednom kraju??? Znalo je biti tolko vruce i zagusljivo da, dok stojis, osjecas kako ti znoj kaplje s kose na ledja i ramena. Odvratno! I onda pol koncerta provedes u wc-u i loces vodu da ne dehidriras.

*Prvi najbolji koncert? Mambo Kurt u Ksetu  :93:

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
« Odgovori #178 u: 17. Siječanj 2011, 19:47 »
Ovo sam upravo otkrio i oduševljen sam.

Zaz - Je Veux

http://www.youtube.com/watch?v=dVaZZRo0LN8

odlični su, što više slušam, što bolji :). Žena ima PREJKRASAN vokal!!
It's good sportsmanship to not pick up lost golf balls while they are still rolling.--Mark Twain

Cigara

• Slovenija
  • *
    Odlikaš
  • 3.060
« Odgovori #179 u: 17. Siječanj 2011, 19:49 »
Dal imate iskustva sa kupovanjem CDa po internetu? Kod nas se može kupiti ploče svih 8 bendova koje se vrte po radiju  :14: