Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

Father the flame

spori

• Rijeka
    Oblak dima
  • 1.869
Odg: Father the flame
« Odgovori #15 u: 25. Travanj 2013, 14:54 »
Genijalno kako tampa prstom. Primjenjivo na druženjima lulaša. Poslije je potrebno promješati kavu istim prstom da se dobije posebna aroma.  :1:
Sporost je vrlina.

Rip Kirby

• Opatija
    Žuti zubi
  • 676
  • alijas "El Grinta"
« Odgovori #16 u: 25. Travanj 2013, 16:16 »
Genijalno kako tampa prstom. Primjenjivo na druženjima lulaša. Poslije je potrebno promješati kavu istim prstom da se dobije posebna aroma.  :1:

..pa tako ja tampam, nisi primjetio, a u međuvremenu još štošta pomješam tim prstom, i nos očistim usput!! ;-)

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 703
  • Tko puši, dobar je u duši.
« Odgovori #17 u: 07. Listopad 2015, 23:24 »
Ljudi, zna li tko više o konačnom izlasku ovih dokumentaraca?
Kako sam uspio pohvatati, ovo ljeto su radili neke posljednje shot-ove i rade na postprodukucijskim radovima.
Donedavno nisam mnogo znao o ovome projektu, a kad je pokrenut zapalio je lulaški svijet.   :lula11:

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 495
« Odgovori #18 u: 08. Listopad 2015, 08:23 »
Na službenim stranicama http://www.fathertheflame.com/ nema nikakvih vijesti  :nezna:
Ako su ovog ljeta snimali zadnje kadrove, sigurno će ići u prikazivanje sljedeće godine

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 703
  • Tko puši, dobar je u duši.
« Odgovori #19 u: 08. Listopad 2015, 12:08 »
Da, primijetio sam kako na web stranici nema nikakvih novosti. Ipak, na facebook stranici često objavljuju (ili barem češće nego na web-stranici) trenutni stadij produkcije. Posljednje novosti sam vidio u augustu kad su par kadrova pustili u obliku fotki.

https://www.facebook.com/FatherTheFlame?fref=ts

Nadam se da si upravu za sljedeću godinu... no ionako nam ostaje čekati to.  :147:

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.438
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #20 u: 08. Listopad 2015, 22:23 »
Nazalost, necemo mi to jos dugo vidjeti... Kad se zavrsi prvo ide na festivale a onda idu dvd-i ljudima koji su im pomogli financijski. A sumnjam da ce tako skoro na neki free download..
Keep it simple!

The Dude

Opečen mi jezik
  • 304
« Odgovori #21 u: 24. Siječanj 2016, 02:37 »
Ne znam zašto ga tako dugo rade, pa nije to hollywoodska produkcija. :5: :nezna: Ali veselim se jer super izgleda, napokon da i lule dobiju dobar dokumentarac.
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj 2016, 02:43 od Grey Wizard »

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 495
« Odgovori #22 u: 18. Veljača 2021, 20:11 »
Jučer sam ponovo pogledao ovaj dugo očekivan, pa davno zaboravljeno da ga očekujemo, film.
Prilično dugačije od onoga što sam očekivao, ali vrijedi pogledati. I ne samo jednom.
Može se naći po torrentima...