Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

Upravo kupili/nabavili duhane...

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 352
Odg: Upravo kupili/nabavili duhane...
« Odgovori #45 u: 25. Studeni 2018, 12:42 »
Supruga je u napadu shopping groznice "black friday" odjurila u Graz po nov televizor I uzela mi ova dva duhana da mi se malo prikupi zbog budalaštine koje izvodi. TV je ionako bezveze, prevelik, ništa bolja slika od ova tri što imamo u svakoj sobi ali bar su duhani ok. U stvari Stanislaw Balkan Latakiu poznajem, odlična je, a Da Vinci još nisam probao ali mislim da će biti ok.
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 431
« Odgovori #46 u: 25. Studeni 2018, 17:53 »
Stanislaw Balkan Latakiu više-manje svi znamo.
Da Vinci od Dan Tobaccoa meni se svidio, a Cornell & Diehlov Da Vinci mi je... previše latakije. Nakon lule Cornell & Diehlovog Da Vincija dosta mi je latakije za tri dana :lula12:

Čak sam prije par mjeseci u zadarskom Kauflandu kupio Savinellijev Leonardo jer me ime Leonardo asociralo na Da Vincija :lula10: iako ne volim Savinellijeve duhane. Još se nisam usudio probati Leonarda :52:

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 352
« Odgovori #47 u: 01. Prosinac 2018, 11:53 »
Samo navali na leonarda, možda ćete se sprijateljiti  :2:
Danas sam probao Danovog DaVinci-ja. Doima se kao fin aromatik, ali ne nalazim neke izrazite arome ili slatkoće kao kod Saila ili Cpt. Blacka. Mild je, možda i preblag za moje priželjkivanje jače arome. Možda se osječa suva šljiva uz blagi alkoholni priokus. Sagorijeva lepo, brzo uz puni dim. Vidjet ću poslije više pušenja gdje će me odnijeti...možda bi bio dobar za vruće ljetnje dane kad volim nešto blaže a kao full aromatik malo je sramežljiva ta Mona Liza.  :10:
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 431
« Odgovori #48 u: 01. Prosinac 2018, 18:27 »
ne nalazim neke izrazite arome ili slatkoće kao kod Saila ili Cpt. Blacka. Mild je, možda i preblag za moje priželjkivanje jače arome.

Meni se svidio baš zato što aroma nije prejaka (ne volim previše aromatizirane duhane), a i drugačija je od uobičajenih cherry/vanilla aroma.
Uostalom, isto je i sa latakijom. Stanislawova Balkan Latakia mi je dobra (ima i boljih...), ali Cornell & Diehlov Da Vinci koji sadrži duplo više latakije mi je previše.

Savinellijev Leonardo ću otvoriti za Božić. Za Božić uvijek pušim aromatike iz pravokutnih limenki :lula16: