Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

Upravo pušim...

VIVALDI

• *
    Bijeli zubi
  • 27
  • "Stres prepustite drugima ,a Vi pripalite lulu"
Odg: Upravo pušim...
« Odgovori #3870 u: 15. Siječanj 2017, 15:22 »
McBaren regular blend uz domaću višnjevaču;).

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 600
  • Tko puši, dobar je u duši.
« Odgovori #3871 u: 16. Veljača 2017, 20:25 »
SG Navy Flake u svojoj morta dotterici.  :lula11:

Moram - dodatno - svečano izjaviti da mi je SG Winter Flake jedno od novootkrivenih čuda u kojem baš uživam. Vrhunska latakija koje se ne mogu zasititi.  :61:

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 358
« Odgovori #3872 u: 27. Veljača 2017, 16:00 »
Upravo pušim tzv. "ilegalni duhan". Nešto je krupnije rezan, no svejedno je prikladniji za motanje nego za lulu. Pušim ga iz neke kineske "rosewood" lule koje mi neće biti žao ako ju uništim i bacim.
Duhan gori prebrzo, a okus je uobičajen za motane cigarete. Naravno, osjetno je jeftiniji od legalnog, ali ga svejedno neću kupovati (ovih 400 g sam dobio na poklon).

imnik

Oblak dima
  • 1.581
« Odgovori #3873 u: 02. Ožujak 2017, 18:54 »
Stanislaw Pure latakia iz Brebbia-ine lovatice uz armanjak

VIVALDI

• *
    Bijeli zubi
  • 27
« Odgovori #3874 u: 02. Ožujak 2017, 21:33 »
Davidoff Argenita,cevendish uz votku...lagano :oblizujese:

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 600
« Odgovori #3875 u: 04. Ožujak 2017, 20:56 »
Dunhillova Night Cap  :61:

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 600
« Odgovori #3876 u: 01. Svibanj 2017, 23:55 »
Pušim HU-ov Daddy Gefftl iz serije United Passion. Odabrao sam ga iz razloga što je napravljen i iz jednog udjela ciparke. Uz Black Cavendish, Darkfired Kentucky, ciparka je i treća vrsta koja čini ovu - ko đavo - tamnu mješavinu. Dodano je nešto i arome, onako cvjetni intezivne koja mene donekle podsjeća i na gorku koru naranče. Miris je čak i pretjerano intenzivan za jednog latakijca, no koji se to duhan ocjenjuje po mirisu?! Uostalom, davno sam si dao zadatak da ću probati gotovo svaku Hansovu mješavinu.

Uglavnom... duhan je to koji vrlo dobro, smireno i kontinuirano gori, ne tražeć' pretjeranu pažnju oko održavanja. Čini se kako je karakterno samodovoljan. Okus je intenzivan, no ne aromatično nego uglavnom u tome da prevladava taj engleski Cavendish koji čitavo vrijeme daje tu ugodnu, tipično slatkastu notu. Čini mi se da je to karakteristika svih engleskih cavendish mješavina. Kentucky i Latakia ga ipak dosta uozbiljuju, začinjuju, daju mu težinu i oduzimaju prvi dojam da je ženskast i odviše nježan.
Drugim riječima, Daddy Gefftl je dobri tatica; nježan i snažan, slatkast i paprenast, lagan i težak - sve u isto vrijeme.
I sve ono što bi muškarac kao džentlmen i trebao biti, zar ne?  :lula14:

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 358
« Odgovori #3877 u: 28. Svibanj 2017, 11:14 »
Još pušim ilegalni duhan.
Nakon što sam ga prosijao i najsitnije dao sestri da mota u cigarete, i dobro ovlažio, sasvim druga priča.
Sada mi baš paše svaka dva-tri dana popušiti lulu izvornog, tvornički neobrađenog duhana, bez ikakvih aditiva ili mješavina. Jedino što lagano gricka za jezik, ipak je to čista 100% virginija.

P.S. Na slici nije originalno pakiranje, dobio sam ga u najlonskoj vrećici :82:

leonhardy

• Istra
  • *
    Bijeli zubi
  • 57
  • život je lijep, sa lulom još ljepši
    • bellarte
« Odgovori #3878 u: 29. Svibanj 2017, 17:27 »
Cak i dobro izgleda..nije ni presitan...nedavno sam dobio tako sitnonarezanog oriđinala..da sam ga odmah dao jednom priki za frkanje...ja sam tražio listove..pa da si ga sam narežem..no eto nesporazum..
inače upravo dimim balkan latakiu..od stanislawa ,akvizicija iz Praga...dosad jos nisam bio na latakiji...i baš mi godi ..naravno kad sam u najboljem društvu..sam sa sobom... :andjeo:
..a kad sam zapalio na terasi sa ženom na kavi..skoro je :riga: ..nema  njima do vanilije..

VIVALDI

• *
    Bijeli zubi
  • 27
« Odgovori #3879 u: 29. Svibanj 2017, 19:02 »
Dunhil earl morning uz ness clasicc , prava klasika mmm :)

leonhardy

• Istra
  • *
    Bijeli zubi
  • 57
    • bellarte
« Odgovori #3880 u: 24. Lipanj 2017, 10:44 »
1/3 Plumcakea..2/3 navy flake sve MB...uz kapucino iz aparata i limunadu bez šećera...a do kraja šite još ooooosam sati... :facepalm: :ludsi:

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 330
« Odgovori #3881 u: 24. Lipanj 2017, 15:28 »
Petersen & Sorensen - 34th Mixture, mnogo fin latakijac sa malo cavendisha, u bent Big Ben luli. Uz to kava Grand gold.   
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

pipeclubsi

• Slovenija
    Opečen mi jezik
  • 330
« Odgovori #3882 u: 25. Lipanj 2017, 10:54 »
Torben Dansk - Blue Note, danas ću uživat u ovom aromatiku i smirivat živce. Ovih dana sve oko nas ide tuća pa sav živčan strijepim kad će razbit naše aute kao prošle godine.
~~~ Aleš iz Maribora ~~~

leonhardy

• Istra
  • *
    Bijeli zubi
  • 57
    • bellarte
« Odgovori #3883 u: 28. Lipanj 2017, 09:18 »
Skini deku s kreveta i pokrij auto,bolje dve tri deke žrtvovat...nego par tisuca ojra za lakiranje.. :77: :facepalm:

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 600
« Odgovori #3884 u: 11. Kolovoz 2017, 16:01 »
Danas na programu pušenja S G Squadron Leader. Sasvim odgovara vremenu. Jer dok se vi dole pečete na 35 + celzijusa, ja u Njemačkoj još ljeta ove godine nisam doživio na koži. Jučer primjerice - nek i to bude kazano - temperatura je bila 15 stupnjeva, a za usporedbu, u mom rodnom gradu u Bosni - 37 stupnjeva. Zamislite razliku od 22 stupnja celzijusa! Ludilo.
Ipak, ovakvo mi stanje (samo da nije kiše) prilično odgovara jer latakija mi intenzivnije miriše, a i bolje gori.  :lula14: