Opustite se uz lulu!
Piperson Smoking Pipe Lounge

Zamro forum!?

leonhardy

• Istra
  • *
    Bijeli zubi
  • 76
  • život je lijep, sa lulom još ljepši
    • bellarte
Zamro forum!?
« u: 01. Studeni 2017, 17:55 »
Sta je narode?..svi upali uneku latergiju...dobro jest da je danas takav dan ali...pobogu zar žive duse vise nema na ovim stranicama osim nas nekolicina...

A niš  odoh i ja u latergiju... :111:

Majka

• Vodice, HR
  • *
    Bijeli zubi
  • 97
Odg: Zamro forum!?
« Odgovori #1 u: 04. Studeni 2017, 14:32 »
Ja pogledam svakih dan-dva ali nema pomaka...

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 383
« Odgovori #2 u: 04. Studeni 2017, 15:43 »
Evo konačno našao vremena i volje za otvoriti poneku novu temu da vidim hoće li se netko nadovezati :)

leonhardy

• Istra
  • *
    Bijeli zubi
  • 76
    • bellarte
« Odgovori #3 u: 04. Studeni 2017, 16:10 »
Ja pogledam svakih dan-dva ali nema pomaka...

..raspali neki rafal...da se raja probudi.. :63:

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 634
  • Tko puši, dobar je u duši.
« Odgovori #4 u: 04. Studeni 2017, 19:54 »
Moram priznati da i ja svaki dan pogledam, kao po nekom utvrdjenom pravilu, ali naprosto nikoga nema. Posebno me cude ovi stari clanovi. Neki vele da je vec uglavnom sve kazano, ali zar se mora uvijek o istome... pa valjda su i ljudi kao ljudi bitni.

sesapipes

Lulaš prve klase
  • 2.265
« Odgovori #5 u: 04. Studeni 2017, 22:40 »
Slazem se Boka! Uvijek se ima nesto za reci i ne mora biti nuzno vezano uz lulu. Mislim da je dobar dio "aktivnosti" oteo FB! Da budem iskren drazi mi je ovaj forum od FB-a ali mozda i cinjenica da danima nema pomaka sve manje interesira clanove i intrigira ih da vide ima li sto novo. Kako bilo, ja cu s moje strane staviti koju novu lulu, napisati sto citam, i kako je to biti (gotovo) uvijek posljednji na strelicarskim turnirima. A sto se tice forumskih aktivnosti, eto kazu Talijani "l' appetito viene mangiando!"

Majka

• Vodice, HR
  • *
    Bijeli zubi
  • 97
« Odgovori #6 u: 04. Studeni 2017, 23:37 »
Uvik ima materijala...

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 634
« Odgovori #7 u: 05. Studeni 2017, 18:52 »
Raduje me Branko da si tu. Ovo doista moramo očuvati. I meni ispliva more materijala na facebooku, ali opet sve mi je to neosobno, ne mogu to doživjeti kao što ovo doživljavam. Volim ovaj forum i evo, baš gledam ovih dana slavim rođendan: 4 godine na Forumu.  :piperson2:
Zato mi ne pada na um da prestajem i ovo odmijenim nekim modernijim društvenim mrežama. A tvojim, kao i objavama drugih članova koji redovno svrate i pišu, uvijek se radujem i nastojim sudjelovati.  :89:  :61:

Dotter

• Zagreb/Samobor
  • *
    Direktor svemira
  • 8.347
  • Pipe(smoker/maker)
    • Dotterpipes
« Odgovori #8 u: 07. Studeni 2017, 18:33 »
I ja sam tu skoro svaki dan, ili najmanje svakih par dana, ali jednostavno nemam što otpisati. Da objavljujem stalno fotke lule, previše je toga, nešto novo od duhana slabo dimim tako da ni na tom polju nemam što pametno reći.. Šteta da je zamrlo, slažem se.
A mogli bi se uživo malo podružiti, dugo nismo?
Keep it simple!

leonhardy

• Istra
  • *
    Bijeli zubi
  • 76
    • bellarte
« Odgovori #9 u: 08. Studeni 2017, 13:55 »
I ja sam tu skoro svaki dan, ili najmanje svakih par dana, ali jednostavno nemam što otpisati. Da objavljujem stalno fotke lule, previše je toga, nešto novo od duhana slabo dimim tako da ni na tom polju nemam što pametno reći.. Šteta da je zamrlo, slažem se.
..zasto ne slike novih uradaka..i sl....bar da se nesto kreće..volimo mi slike novih lula...bar da gledamo  :facepalm: :88:

sesapipes

Lulaš prve klase
  • 2.265
« Odgovori #10 u: 08. Studeni 2017, 17:43 »
Iskreno, pokusao sam staviti jucer slike zadnje lule, ali me zeza photobucket...ima li neki drugi nacin?

Karlo

• Zadar
    Opečen mi jezik
  • 383
« Odgovori #11 u: 08. Studeni 2017, 19:39 »

Moglo bi. :67:
Ne tako davno dogovarali smo Prvi tradicionalni istarski susret lulaša koji je neslavno propao jer nitko nije mogao doći :82:

Boka

• DE
    Žuti zubi
  • 634
« Odgovori #12 u: 10. Studeni 2017, 12:28 »
Mogla bi se i Zagrebačka podružnica aktivirati. Ne sjećam se kad je zadnji put bilo neko druženje.

franc

• Zagreb
  • *
    Bijeli zubi
  • 93
« Odgovori #13 u: 12. Studeni 2017, 00:03 »
Ja sam za druženje!
 :61: :67:
Don't be hasty

senka

• *
    Oblak dima
  • 1.334
« Odgovori #14 u: 15. Studeni 2017, 20:07 »
i ja sam za druženje!
Beyond Ideas Of Right Doing and Wrong Doing There Is A Field, I'll Meet You There - Rumi